410 Zemin Kaplama

ıslak zeminler su

Mevcut bina ve inşaat halindeki yapılarda su izolasyon problemi uzun ömürlü sistemler ile çözüme ulaştırılır. Doğru sistem seçimi, yapının kalıcılığı açısından önemlidir.
İZOBEDEL 410 Sistem ürünleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, pozitif yönlüden negatif yönlü su yalıtımı ve zemin kaplamalarında ihtiyacınıza göre oluşturulmuş su yalıtımı ve zemin kaplaması çözüm sistemleridir.

Su yalıtımı ve zemin kaplamalarında uygulama yerine uygun alternatifli İZOBEDEL 410 Sistem ürünlerinin elastik, ekyersiz, su geçirimsiz, U.V. dirençli, yaya ve araç trafiğine hizmet veren yapısı, her mevsim şartlarında uygulanabilir olması ve yalıtım yapısı ile zemin kaplamasına olanak veren dekoratif görünümü başlıca tercih sebepleridir.
İZOBEDEL 410 Sistem ürünleri; Avrupa Birliği teknik onay kurumu EOTA tarafından testleri gerçekleştirilmiş ve CE belgesi ile sertifikalandırılmış, Kalite Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 onaylı ürünlerdir.

obedel 410 yeni nesil çift bileşenli zemin kaplama ve su yalıtımı Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır. Yoğun yaya trafiğinden doğan, aşınmaya karşı mukavemet ve su geçirimsizlik aranan özelliklerin içinde en öne çıkanlarıdır. Zeminde istenen zengin, güzel ve sofistike özelliklerin yanında kalite ve standart da tüketicilerin hedefleri arasındadır.

Artık bugün İZOBEDEL 410 Poliüretan esaslı zemin kaplamaları pazarda çok daha büyük bir dilimi oluşturuyor. Poliüretan harici başka hiçbir ürün müşteriye daha elastik ve yaratıcı bir imkan sunamamaktadır. İZOBEDEL 410 Likit Poliüretan esaslı zemin kaplamalarında renklerin ve fikirlerin sınırsız olması, üstün su yalıtımı tüketicilerin bu ürünü seçmelerinin en önemli nedenlerinden biridir. İZOBEDEL 410 Poliüretan zemin kaplamaları sürme esaslı olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı, su yalıtımı, % 100 hijyen ve dekoratif bir görünüm sağlar.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279