Çatılarda Polyurea Su Yalıtımı

Çatılarda su yalıtımı için UV dayanımı olmayan, ek yerli malzemelerle yapılan uygulamalar zamanla çevresel etkenlerden dolayı yıpranarak delinme ve çatlamalardan dolayı iş görmez hale gelir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için her türlü yüzeye uygulanabilen İzobedel PUR, uygulaması sonucunda, uzun ömürlü, ek yersiz kusursuz bir çalışma ile su yalıtımı sağlanır.

Ekiplerimizin yaptığı keşif doğrultusunda teras zemin durumu, çevresel etkenler ve sirkülasyon yoğunluğu gibi teknik detaylar analiz edilerek su yalıtımı için en uygun değerlerde malzeme hazırlanır. Uygulamanın uzun ömürlü olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur. Yüzeyin kuru, temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır. Bu işlemden 24 saat sonra İzobedel PUR uygulaması yapılır. İsteğe bağlı olarak özel kimyasal boyalarla teras zemini istenilen renklerde özel kimyasal boyalarla boyanır ve kullanıma hazır hale getirilir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279