Otopark Zemini Uygulamaları

otopark zemin kaplama

Araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu otopark alanlarında, su yalıtımını sağlarken genellikle en büyük sorun yapılan uygulamanın bu yoğun sirkülasyon altında uzun ömürlü bir uygulamanın yapılabilmesidir. İzobedel PUR bu gibi mekanlarda yüksek dayanımı ve elastik özelliğiyle mükemmel bir yalıtım sağlar.

Otopark uygulaması için öncelikle zemin üzerindeki ağır sirkülasyona karşı uzun ömürlü olması için yüksek yoğunlukta İzobedel PUR mazlemesi tavsiye edilir. Zemin diğer uygulamalarda olduğu gibi ugulama için hazırlandıktan sonra zemin yapısına göre özel kimyasallarla astarlama işlemi yapılır. Astarlama işleminden 24 saat sonra kuru yüzeye uygulama yapılır. Diğer uygulamalardan farklı olarak otopark uygulamalarında hammadde özelliklerinin farklı olmasından ve uzun ömürlü bir uygulama olması istendiğinden 1 gün süreyle uygulama yapılan zeminler kullanılmamalıdır. Uygulamadan hemen sonra zemin istenilen renk ve tasarımlarda özel kimyasal boyalarla boyanabilir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279