Temel Perde Duvarlarda

Binaların toprak altında kalan temel ve perde duvar gibi kısımları her zaman gerek yağmurların etkisiyle gerekse yeraltı sularının etkisiyle sürekli nem ve suya maruz kalır. Bu nemli ortamda binanın hayati öneme sahip taşıyıcı elemanları olan temeller ve perde duvarlar bünyesindeki beton ve demir donatılar zamanla korozyona uğrar, işlevini görmez hale gelir. Depremlerin sıklıkla yaşandığı ülkemizde bu gibi ihmaller can ve mal kaybına yol açmıştır. Bu taşıyıcı sistemlerin korunması ve işlevini görmesi hayati önem taşır.

Temel ve perdelerde su yalıtımı için İzobedel PUR kullanımı size uzun ömürlü ve kesin çözüm sunar.

Temel ve perde duvarlarda uygulamanın binanın dışından yapılması idealdir. Kuru yüzeylere arındırma işlemi yapıldıktan sonra astarlama yapılır. Astarlama işleminden 1 gün sonra uygulama yapılır. İsteğe bağlı olarak binanın zemin kotu altında kalan kısımlarında ısı kaybını önlemek için İzobedel SPF uygulamasıyla beraber uygulanabilir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279