SPF Tank Ve Siloların Yalıtımı

Isıtma ve soğutma amaçlı kullanılan tank ve siloların, kimyasal malzeme saklama depoları ile su depolarının ısı yalıtımı uygulamalarında İzobedel SPF uygulandığı yüzeyin formu nasıl olursa olsun hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yapışır. Çok güçlü yapışma özelliğine sahip olduğu için darbe, sarsıntı ve titreşimlerden etkilenmez. Esnektir, yapıyla birlikte çalışır. Yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan malzeme uygulandığı yüzeyin detay noktalarında girinti ve çıkıntılara kolay ulaşabilme, vida deliklerinin oluşturduğu ısı köprülerini yok etme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz (monolitik) bir yalıtım örtüsü meydana getirir. Uygulanan köpük ile yüzey arasında herhangi bir boşluk kalmaz.

Günde 750-1.500 m2 alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Yapıştığı yüzeyi korozyondan korur ve ömrünü uzatır. Su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279