İZOBEDEL HAKKINDA

Türkiye’de yalıtım sektörü her geçen gün büyüyerek verimliliğini arttırıyor. Gelişen teknoloji yalıtım ürünleri ve yöntemlerinde de kendini gösteriyor. Bundan yirmi yıl gibi kısa bir süre önce bile sanayi devrimi sonrası geliştirilen ürünlerle yapılan su yalıtımı nihayet bugün artık sıfır riskli ürünlere gelebilmiştir. Sektörümüzü gelişmiş ülkelerle karşılaştırdığımızda işçilik süreçlerinin profesyonelleşme aşamasında olduğu tespitini yapabiliriz.

Şirketimiz yalıtım sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. 2000 lerin başından itibaren püskürtme yalıtım çözüm sistemlerine yaptığımız yatırımlar, beklentilerin üzerinde verim ile sonuçlandı. Püskürtme yalıtım sektörünü birçok uygulayıcı kazandırdık.

Çeyrek asırlık yalıtım deneyimimizi, sektörde öncü konumuza paralel olarak müşterilerimize sağladığımız danışmanlık hizmetiyle taçlandırdık.  Aşağıda danışmanlık hizmetini de kapsayan iş süreçlerimizi değerlendirebilirsiniz.

yalıtım iş geliştirme süreci

İŞ GELİŞTİRME VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

talep oluşumu

Talep Oluşumu

Sizde Yüzlerce Memnun Müşterimize Katılın

Yeni müşterilerimiz, yalıtım sorunlarının çözümü sorumluluğunu şirketimizin üstlenmesini isteyen müşterilerimizin önerisiyle genel müdürlüğümüze ulaşırlar

keşif süreci

Keşif Süreci

. Burada sorun ve çözüm tespit edilir

Keşif süreci çözümün en önemli aşamasıdır. Bu aşama aynı zamanda bir doktorun hastasına koyduğu teşhis gibidir ve tüm tedavi süreçlerini belirleyecektir.

danışmanlık

Teknik Danışmanlık

Uzmanlığımız ısı, su, ses ve yangın yalıtımı.

Hangi malzeme ile hangi uygulama yönteminin çözüm oluşturulacağı bu aşamada belirlenir. Detaylı bir çözüm sunumu hazırlanır ve müşteri ile paylaşılır.

pazarlama

Pazarlama Süreci

Burada amaç en ekonomik çözümü yakalayabilmektir.

Pazarlama süreci geliştirilen çözüm sisteminin fiyatlandırılması, ödeme yöntemi, garanti kapsamı, karşılıklı sözleşme düzenlenmesi ve müşteriye sunumu içerir

uygulama süreci

Uygulama Süreci

Uygulama en çok önemsediğimiz aşamadır

Keşif ekibinden, teknik danışmanlarımızdan ve pazarlama departmanından gelen bilgiler ışığında bir iş planı hazırlanır. Uygulama süreci bu çerçevede yürür.

iş teslimi

İş Teslimi

İş teslim tutanağı kalitemizdir

Uygulama müdürü tamamlanmış projeyi iş teslim departmanına sunar. Kabul edilmiş proje iş teslim tutanağı hazırlanılarak proje yöneticisine teslim edilir.

HİZMETLERİMİZİN VE PROJELER SPESİFİKASYONLARININ BİR TAM KATALOG İNDİRİN
TIKLAYINIZ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279