SPF Klima Kontrollü Binaların Yalıtımı

Klima kontrollü üretim alanları ısı yalıtımı uygulamalarına en çok ihtiyaç duyan alanlardır. Çünkü klima kontrollü üretim alanlarında uygun malzemeler ile gerçekleştirilmemiş ısı yalıtımı uygulamaları, üretim veriminde (tavuk, büyük baş hayvanlar, mantar çiftliği vs.) olumsuz yönde etkili olmaktadır. Klima kontrollü üretim alanlarında İzobedel SPF ile ısı yalıtımı uygulamalarının çiftlik sahipleri tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasında ; verim artışı, ısıtma gider maliyetlerinde azalma, uygulamaların hızlı biçimde yapılması, kötü işçilikten kaynaklı sorunların yaşanmaması, çatı alanlarının girinti ve çıkıntılarına kolay ulaşılabilmesi ve hiçbir boşluk bırakmaması, ekonomik olması ve hayvansal atıklardan kaynaklı ortamlardan etkilenmemesi başlıca tercih nedenlerindendir.

İzobedel SPF ?nun uygulandığı yüzey formu önemsizdir. Yüzey formu hangi şekilde olursa olsun hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yüzey formunu alarak kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerini yok ederek yapışır. Uygulanan köpük ile yüzey arasında herhangi bir boşluk ve dolayısıyla hava kalmaz, barınak içerisine gelecek hava, toz ve su gelişini engeller. Su ile temasında ve hayvansal atıkların gaz çıkışlarından ötürü bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur. Uygulama sonrasında herhangi başka bir işlem yapmaya gerek yoktur, hayvan sağlığı açısından herhangi bir tehdit oluşturmaz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279