SPF Dış Cephe Isı Yalıtımı

Dış Cephe Isı yaltımı

İzobedel SPF ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamaları iskele veya vinç yardımıyla çok hızlı şekilde tamamlanır. Klasik ısı yalıtımı uygulamalarının iskele kurularak gerçekleştirilemediği kör cephe ve uygulama zoruluğunun olduğu alanlarda, vinç yardımıyla uygulanabiliyor olması, İzobedel SPF ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamalarını hızlı ve benzersiz kılıyor.

İzobedel SPF ile dış cephe ısı yalıtımı uygulaması; Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile bina dış yüzeyine püskürtme olarak uygulanması şeklindedir. Günde 500-750 m2 alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar.

zobedel SPF ‘nun uygulandığı yüzey formu önemsizdir. Yüzey formu hangi şekilde olursa olsun hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yüzey formunu alarak kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerini yok ederek yapışır. Çok güçlü yapışma özelliğine sahip olduğu için darbe, sarsıntı, tektonik hareketlerden ve titreşimlerden etkilenmez. Esnektir, yapıyla birlikte çalışır. yapışan köpüğün ömrü bina ile eşdeğerdir. Uygulanan köpük ile yüzey arasında herhangi bir boşluk kalmaz. Su buharı geçirgenliği sayesinde yüzeyin nefes almasını sağlar, uygulandığı alanı korozyondan korur ve ömrünü uzatır. Su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

İzobedel SPF uygulaması ile ısı yalıtımı gerçekleştirilmiş dış cephe üzerine son kat olarak uygulanan dekoratif kaplama seçenekleri (sıva-boya, kompozit dış cephe giydirme, granit veya doğal taş kaplama vs.) yapıyı suya, mekanik etkilere, aşınmaya ve güneşin ultraviyole etkilerine karşı korumuş olur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279