SOĞUK HAVA DEPOSU ISI YALITIMI

Panel uygulaması ile oluşturulan Soğuk Hava Depolarında oluşan ekyerleri ve vida deliklerinin çokluğu nedeni ile ısı köprüleri oluşmakta bu nedenle depo içerisindeki havanın belli derecede kalabilmesi için yüksek değerde enerji ve dolayısıyla mali kayıplar yaşanmaktadır. Oysa İzobedel Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile projelendirilen Soğuk Hava Depolarının ısı yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve tasarrufludur.

İzobedel Sprey Poliüretan Köpük Soğuk Hava Deposu Yalıtımı Nasıl Uygulanır

Metal aksam veya beton kullanılarak soğuk hava deposu için inşa edilen alanın İzobedel Sprey Poliüretan Köpük ısı yalıtımı uygulaması; Mobilizolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile metal aksam veya beton yüzeyine püskürtme olarak istenilen kalınlıkta uygulanması şeklindedir.

İzobedel Sprey Poliüretan Köpük Soğuk Hava Deposu Yalıtımı Uygulama Avantajları

Püskürtme Poliüretan Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. İzobedel Sprey Poliüretan Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, gıda ürünleri ile temasında sağlık açısından hiçbir sakınca ihtiva etmez. Çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279