danışmanlık
Uzmanlığımız ısı, su, ses ve yangın yalıtımı.

Hangi malzeme ile hangi uygulama yönteminin çözüm oluşturulacağı bu aşamada belirlenir. Detaylı bir çözüm sunumu hazırlanır ve müşteri ile paylaşılır.

TEKNİK DANIŞMANLIK

Teknik ekibimiz keşif ekibinden gelen bilgileri değerlendirir. Hangi malzeme ile hangi uygulama yönteminin çözüm oluşturacağı bu aşamada belirlenir. Detaylı bir çözüm sunumu hazırlanır ve müşteri ile paylaşılır.

Teknik Danışmanlık departmanımız ısı, su, ses ve yangın yalıtımınlarında malzeme ve uygulama konusunda uzmanlaşmış teknik yönü gelişmiş profesyonellerden oluşmaktadır. Danışmanlarımızla yalıtımla ilgili her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı olacaklardır. İşinizin büyük mü, küçük mü olduğunu düşünmeyin. Danışmanlarımız işin mali boyutuyla ilgilenmedikleri için sizi teknik konularda memnuniyetle bilgilendireceklerdir. Siz eğer mali konularda da bilgi almak isterseniz , pazarlama departmanıyla görüşebilirsiniz.

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yalitimuzmcomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279